Uždaryti

Susisiekite su mumis

Apie mus

V. Ginaičio firma „Santechnikos verslas“ įregistruota 1995 05 30 Vilniaus miesto savivaldybėje. Didėjant darbų apimtims augo ir įmonės darbuotojų skaičius, gerėjo jų kvalifikacija, todėl 2002 12 18 firma buvo reorganizuota į UAB „Santechnikos verslas“.

UAB „Santechnikos verslas“ – atestuota statybos įmonė, turinti teisę atlikti statinio dalies statybos darbus ypatingos svarbos objektuose patvirtinanti atestatu Nr. 0527, išduotu LR Aplinkos ministerijos.

Statybos darbų sritys: mechanikos darbai-pastatų vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šildymas (vandens iki 115 laipsnių temperatūros ir garo iki 0,7 MPa slėgio katilai, IV kategorijos garo ir karšto vandens vamzdynai), vėdinimas ir oro kondicionavimas.

Mūsų kolektyvas savo sugebėjimus ir jėgas skiria tam, kad žmonės pastatuose turėtų švarų vandenį, šilumą ir gryną orą, kad jie galėtų nenutrūkstamai naudotis šiais gyvybiškai svarbiais ištekliais pagal savo norus ir finansines galimybės.

Mes siekiame, kad mūsų verslas būtų pelningas. Šios pastangos suteikia galimybę įmonei tobulėti, plėtotis ir geriau tenkinti vis augančius mūsų klientų reikalavimus bei savų darbuotojų lūkesčius.