Uždaryti

Susisiekite su mumis

Misija ir vizija

MISIJA

Savo jėgas ir sugebėjimus skiriame tam, kad žmonės galėtu pastatuose naudotis šiuolaikinių sanitarinių sistemų privalumais, gyventų saugiai, komfortiškai ir patogiai, turėtų švarų vandenį, šilumą ir gryną orą, neužterštą aplinką, kad jie galėtų nenutrūkstamai naudotis šiais gyvybiškai svarbiais ištekliais pagal savo norus ir finansines galimybes.

Įmonės veikos tikslas – siekti kolektyvo darbuotojų gerovės, dirbti žmonėms, tenkinti klientų poreikius, savo veikloje užtikrinant gamtos apsaugos, kokybės ir bendrųjų normatyvinių dokumentų reikalavimus.

Mums svarbu žinoti, kad įmonės vardas kelia pasitikėjimą ir yra gerbiamas. Mes siekiame būti patrauklia bendrove savo klientams. Bendrovės gerovę kuria jos darbuotojai, todėl labai svarbu jiems suteikti sąlygas patogiai ir efektyviai dirbti, nebijoti teikti savus pasiūlymus, demonstruoti gebėjimus, tobulėti. Svarbu, kad dirbdami mūsų įmonėje darbuotojai įgyvendintų ir savo asmeninius siekius. Mes vertiname efektyvų darbo laiko išnaudojimą, darbuotojų drausmę, kompetentingumą, vieningas idėjas bei darnų kolektyvą.

Mes stebime ir tiriame pasaulinę pastatų inžinierinių sistemų tobulinimo raidą, savo veikloje naudodami naujas technologijas, užtikriname pastatų santechninių – inžinerinių sistemų efektyvumą ir racionalumą, aplinkos apsaugos ir kokybės reikalavimus.

Tobulėdami, plėtodami ir vis geriau tenkindami augančius savo klientų ir darbuotojų lūkesčius, siekiame kad mūsų verslas būtų pelningas ir efektyvus. Todėl tikimės kad mūsų pasiekimai leis ir ateityje užtikrinti aukštą darbų kokybę, įvairiapusį klientų poreikių patenkinimą, technologinę pažangą įrengiant pastatų santechnines sistemas tiek dideliuose administraciniuose ir pramoniniuose pastatuose, tiek mažuose būstuose.

VIZIJA

UAB „Santechnikos verslas“ siekia stiprinti užsakovams patrauklaus, patikimo, ekonomiškai naudingo ir nuolat tobulėjančio pastatų santechninių sistemų projektuotojo ir montuotojo įvaizdį. Mes būsime vieni iš pirmaujančių šių sistemų kūrėjai ir montuotojai Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse.